| Parameter | Value |
|---|---|
| Varistor Voltage | 33 V |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 26 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bag |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Capacitance | 3 nF |
| Clamping Voltage | 65 V |
| Peak Surge Current | 500 A |
| Voltage Rating (AC) | 20 V |
Stock: 2596
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12038
Ext.Price$0.12038
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12038 | $0.12038 |
| 10 | $0.06019 | $0.60190 |
| 50 | $0.05349 | $2.67450 |
| 100 | $0.04753 | $4.75300 |
| 500 | $0.04093 | $20.46500 |
| 1000 | $0.03589 | $35.89000 |
| 3000 | $0.03402 | $102.06000 |
| 5000 | $0.03224 | $161.20000 |
| 10000 | $0.03028 | $302.80000 |
